GWO Ochrona p-poż (Fire awareness)

Czas trwania kursu: 4-6 h

Koszt kursu (wraz z VAT): 680 zł

Liczba uczestników: 6 osób

• Ważne świadectwo zdrowia,
  • Dowód osobisty,
  • Odzież robocza, rękawice robocze, obuwie robocze - potrzebne do zajęć na poligonie pożarowym.

Akredytacje: Global Wind Organisation (GWO)

Opis kursu:

Kurs GWO Ochrona p-poż (Fire awareness) organizowany przez Global Wind Organisation (GWO) to podstawowe szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej, skierowane do pracowników branży energii wiatrowej lub innych miejsc, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia pożarów. Celem kursu jest zapoznanie uczestników z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz nauczenie ich jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia pożarowego.

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z podstawowymi przepisami prawnymi dotyczącymi ochrony przeciwpożarowej, poznają różne rodzaje sprzętu przeciwpożarowego i sposoby jego użycia oraz nauczą się jak postępować w sytuacjach zagrożenia pożarowego, takich jak ewakuacja czy udzielanie pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Kurs zawiera również symulację realistycznych sytuacji pożarowych, podczas których uczestnicy będą mieli okazję przećwiczyć nabytą wiedzę i umiejętności.

Potwierdzenie realizacji kursu:

Po ukończeniu kursu GWO Ochrona p-poż (Fire awareness) uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający ich kwalifikacje i umiejętności z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Certyfikat ten jest ważnym elementem przygotowania do bezpiecznej pracy w sektorze energii wiatrowej lub innych miejscach, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia pożarów.

Potwierdzone
4 kwietnia 2024 Początek za 7 dni 4 kwietnia 2024 Koniec kursu