Poziom zarządzania (II Mechanik) dla szkolących się metodą kursową

Ważne! Zapoznaj się z datami ważności dyplomów uczelni. Bliższych informacji udziela Urząd Morski.

MI_przypomnienie o terminach

Czas trwania: 11 tygodni (zajęcia odbywają się także w weekendy)
Cena: 9 000 zł

Egzamin praktyczny na symulatorze siłowni w cenie kursu!

PRZYPOMINAMY, ŻE NA 21 DNI PRZED TERMINEM EGZAMINU NALEŻY ZŁOŻYĆ DOKUMENTY DO CMKE

Kurs "Poziom Zarządzania (II Mechanik)" to program szkoleniowy, który przygotowuje uczestników do objęcia stanowiska drugiego mechanika na statkach handlowych. Jest to kurs prowadzony metodą kursową, co oznacza, że uczestnicy uczą się w formie regularnych zajęć szkoleniowych, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów.

Podczas tego kursu, uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania i obsługi urządzeń mechanicznych na statkach. Szkolenie obejmuje tematy związane z konserwacją, naprawami, diagnostyką oraz utrzymaniem sprzętu mechanicznego na jednostkach pływających. Uczestnicy uczą się także procedur bezpieczeństwa i przestrzegania regulacji morskich.

Kurs jest kluczowy dla osób, które aspirują do stanowiska drugiego mechanika na statkach handlowych. Po jego ukończeniu, uczestnicy są przygotowani do skutecznego zarządzania i utrzymania sprzętu mechanicznego na morzu, co ma istotne znaczenie dla bezpieczeństwa i efektywności operacji na statkach.