Informujemy, że Morska Centralna Komisja Egzaminacyjna wyznaczyła już termin egzaminów:

1. Na dyplom Jachtowego Kapitana na jachtach o pojemności (GT) do 200 jednostek (dotyczy osób, które posiadają patent Kapitana PZŻ lub PZMWiNW)
  2. Na poziomie zarządzania w dziale pokładowym na jachtach (dotyczy osób, które posiadają ukończone szkolenie w Szkole Morskiej w Gdyni)

Egzamin odbędzie się 28 i 29 stycznia 2019 roku w Gdyni.

Osoby posiadające dyplomy wydane przez Szkołę Morską w Gdyni, po zdaniu egzaminu na poziomie zarządzania, o ile spełniają pozostałe wymogi, mają prawo ubiegania się o równoważne dokumenty wydane przez Polską Administrację Morską.

W związku z powyższym zapraszamy chętnych na nieobowiązkowy, wg opracowanego przez Szkołę Morską w Gdyni programu, kurs przygotowujący, który zaczynamy 4 stycznia 2019 o godz. 8.00 w siedzibie szkoły.
Trwa on do 27 stycznia 2019 włącznie, a jego koszt wynosi 8000 PLN.

Prosimy o potwierdzenie udziału do 29 grudnia 2018.

{ });