Zachęcamy do zapisania się na rozmowę wstępną do naszej Szkoły!

Gwarantujemy kompleksowe przygotowanie do zawodu nawigatora oraz mechanika. Nasi absolwenci podejmują prestiżową oraz dobrze płatną pracę u największych armatorów, już w czasie nauki w Szkole - organizujemy spotkania z potencjalnymi armatorami, którzy wybierają sobie kadetów.

Rozmowy wstępne (mające na celu pokazaniem kandydatom Szkoły, dające możliwość zadawania pytań) do Szkoły Morskiej w Gdyni w 2019 roku odbędą się w następujących terminach:

• 31 maja
  • 28 czerwca
  • 12 lipca
  • 26 lipca
  • 9 sierpnia
  • 23 sierpnia
  • 13 września

Więcej informacji o rekrutacji oraz samej nauce w Szkole Morskiej znajduje się na naszej stronie, w całości poświęconej tej tematyce: http://rekrutacja.morska.edu.pl/

Warto podjąć naukę w naszej Szkole oraz dbać dobre o wyniki, ponieważ umożliwiamy zdobycie stypendium dla najlepszych słuchaczy na roku.