Bezpieczeństwo własne i odpowiedzialność wspólna

Czas trwania: 3 dni
Cena 225 PLN

Szkolenie wchodzące w skład kursu STCW, który obejmuje jeszcze 3 szkolenia podstawowe (wymagane od osób zawodowo pracujących na statkach i żaglowcach oraz polecanego także żeglarzom, chcącym poszerzać swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa na morzu oraz pełnić funkcje oficerskie na żaglowcach):

• Przeciwpożarowy podstawowy -  tematy dotyczą m.in. wykrywania pożarów, użytkowania sprzętu gaśniczego czy organizacji walki z pożarem na statku.
  • Elementarne Zasady Udzielania Pomocy Medycznej - tematy dotyczą m.in. pozycji układania poszkodowanego, technik reanimacji czy opatrywania ran.
  • Indywidualne Techniki Ratunkowe - tematy dotyczą m.in. organizacji ratowania życia na morzu, technik ewakuacji czy sygnałów wzywania pomocy.

Wymogi:
- dokument toższamości
Program kursu zgodny z:

STCW 78 as amended
STCW Code Section A VI/1, Table A-VI/1-4
IMO model course 1.21

W związku ze zmianą przepisów od 1 stycznia 2020 r. chęć wystawienia faktury na firmę należy sygnalizować przed dokonaniem płatności.

Uwaga: nie będzie możliwości zmiany płatnika!