Elementarne zasady udzielania pomocy medycznej

Czas trwania: 1 dzień
Cena: 200 PLN

Szkolenie wchodzące w skład kursu STCW, który obejmuje jeszcze 3 szkolenia podstawowe (wymagane od osób zawodowo pracujących na statkach i żaglowcach oraz polecanego także żeglarzom, chcącym poszerzać swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa na morzu oraz pełnić funkcje oficerskie na żaglowcach):

• Przeciwpożarowy podstawowy -  tematy dotyczą m.in. wykrywania pożarów, użytkowania sprzętu gaśniczego czy organizacji walki z pożarem na statku.
  • Bezpieczeństwo Własne i Odpowiedzialność Wspólna - tematy dotyczą m.in. przepisów ochrony środowiska, odpowiedzialności socjalnej czy zasad BHP.
  • Indywidualne Techniki Ratunkowe - tematy dotyczą m.in. organizacji ratowania życia na morzu, technik ewakuacji czy sygnałów wzywania pomocy.

Wymogi:

- dokument tożsamości