Przeciwpożarowy podstawowy

Czas trwania: 2 dni
Cena: 330 PLN

Szkolenie wchodzące w skład kursu STCW, który obejmuje jeszcze 3 szkolenia podstawowe (wymagane od osób zawodowo pracujących na statkach i żaglowcach oraz polecanego także żeglarzom, chcącym poszerzać swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa na morzu oraz pełnić funkcje oficerskie na żaglowcach):

• ​Elementarne Zasady Udzielania Pomocy Medycznej - tematy dotyczą m.in. pozycji układania poszkodowanego, technik reanimacji czy opatrywania ran.
  • Bezpieczeństwo Własne i Odpowiedzialność Wspólna - tematy dotyczą m.in. przepisów ochrony środowiska, odpowiedzialności socjalnej czy zasad BHP.
  • Indywidualne Techniki Ratunkowe - tematy dotyczą m.in. organizacji ratowania życia na morzu, technik ewakuacji czy sygnałów wzywania pomocy.

Wymogi:

- dokument tożsamości
- ubranie robocze na ćwiczenia na poligonie pożarowym.

W czwartek odbywają się zajęcia na poligonie pożarowym.

Program kursu zgodny z:

STCW 78 as amended
STCW Code Section A-VI/1, Table A-VI/1-2
IMO model course 1.20

Terminy kursów

W związku ze zmianą przepisów od 1 stycznia 2020 r. chęć wystawienia faktury na firmę należy sygnalizować przed dokonaniem płatności.

Uwaga: nie będzie możliwości zmiany płatnika!