Przeszkolenie na statki podlegające kodeksowi IGF stopień wyższy

Czas trwania: 3 dni
Cena: równowartość 550 Euro
Cena zawiera koszt wystawienia certyfikatu przez Urząd Morski

Wymogi:
- dokument toższamości
- 1 zdjecie
- Certyfikat LNG safety podstawowy
- 1mc praktyki na statku podlegającym IGF podczas której zostały przeprowadzone min 3 operacje bunkrowania poświadczone przez kapitana statku lub starszego mechanika

Certyfikat można odebrać osobiście w sekretariacie Szkoły 3 dnia roboczego po ukończeniu kursu albo zgłosic prośbę o wysyłkę kurierem (+20 zł)

Zgodne z International Code of Safety for Ship Using Gases or Other Low-flashpoint Fuels (IGF Code) i konw. STCW (STCW code sec. A-V/3)

Terminy kursów