DP INDUCTION (Akredytacja Nautical Institute)

Czas trwania: 4-5 dni
Cena: równowartość 5270 PLN

Podstawowy kurs dla kandydatów do uzyskania Certyfikatu DPO. Przebieg kursu jest zgodny z programem Nautical Institute zawartym w „The Nautical Institute Certification and Accreditation Standard Vol.1 – Training and Certification 28.01.2019 – Version 2".

Kurs trwa 4 -5 dni. Zawiera szkolenia teoretyczne oraz na symulatorze DP klasy C. Na zakończenie szkolenia kandydat musi odbyć egzamin on-line NI i uzyskać wynik minimum 70%. Po jego zdaniu otrzymuje NI DP Logbook oraz Certyfikat ukończenia szkolenia.

Ilość uczestników 2-8 osób.

PRZYPOMINAMY, ŻE NA 21 DNI PRZED TERMINEM EGZAMINU NALEŻY ZŁOŻYĆ DOKUMENTY DO CMKE