DP SIMULATOR (Akredytacja Nautical Institute)

Czas trwania: 4 dni
Cena: 6330 PLN

Zaawansowany kurs dla kandydatów ubiegających się o Certyfikat DPO, posiadających ukończony kurs podstawowy i legitymujących się wymaganym przez NI stażem na statku z systemem DP – minimum 60 DP dni.

Kurs trwa 4 dni. Zawiera szkolenie teoretyczne (30%) oraz na symulatorze DP klasy A. Kurs kończy się egzainem on-line (NI – Nautical Institute) i należy uzyskać wynik minimum 70%, co skutkuje wydaniem „certyfikatu ukończenia kursu”.

Ilość uczestników 2-4 osób.

PRZYPOMINAMY, ŻE NA 21 DNI PRZED TERMINEM EGZAMINU NALEŻY ZŁOŻYĆ DOKUMENTY DO CMKE