Kurs DP przedłużający ważność certyfikatu

Czas trwania: 5 dni

Koszt kursu (wraz z VAT): 7800 zł

Liczba uczestników: od 2 do 4 osób

• Jeśli kandydat odnawia certyfikat DPO po raz drugi lub kolejny, musi przedstawić oryginał posiadanego Certyfikatu DP. Wymagany jest również staż na morzu w wymiarze minimum 28 DP dni.
  • Jeżeli kandydat odbywa takie szkolenie po raz pierwszy, nie ma wymagań posiadania stażu na morzu w postaci DP dni.
  • Kurs może zostać ukończony do 6 miesięcy przed upływem daty odnowienia Certyfikatu DPO. Zachowuje on ważność przez 12 miesięcy, w czasie których należy wypełnić wszelkie niezbędne formalności w Nautical Institute.

UWAGA! Jako absolwent kursu DP Basic Szkoły Morskiej dostaniesz zniżkę 5% na wszystkie przyszłe kursy DP przeprowadzane przez nas!

Kurs DP przedłużający ważność certyfikatu jest programem szkoleniowym, który umożliwia pracownikom branży morskiej odnowienie swoich certyfikatów DP oraz zachowanie uprawnień do pracy na jednostkach z systemami dynamicznego pozycjonowania.

Głównym celem kursu jest zapewnienie, że pracownicy utrzymują swoją wiedzę i umiejętności w zakresie obsługi i zarządzania systemami DP na aktualnym poziomie. Kurs ten jest konieczny, ponieważ certyfikaty DP mają określony okres ważności, po którym muszą zostać odnowione.

Podczas kursu przedłużającego ważność certyfikatu, uczestnicy przeglądają najnowsze przepisy, technologie i procedury związane z dynamicznym pozycjonowaniem. Szkolenie również zawiera praktyczne ćwiczenia na symulatorach DP, które pozwalają uczestnikom na aktualizację swoich umiejętności w kontrolowaniu pozycji jednostki na morzu.

Ukończenie tego kursu pozwala pracownikom zachować swoje certyfikaty DP i kontynuować pracę na jednostkach wymagających tej specjalistycznej wiedzy. Dzięki temu zapewnia się, że operatorzy DP są nadal przygotowani do bezpiecznej i efektywnej pracy na morzu, a jednocześnie spełniają międzynarodowe standardy branżowe.

Potwierdzenie realizacji kursu

Na zakończenie kursu uczestnik musi zdać egzamin on-line (NI) i uzyskać wynik minimum 70%. Po jego ukończeniu wydawany jest certyfikat.

Do potwierdzenia
2 kwietnia 2024 Początek za 5 dni 6 kwietnia 2024 Koniec kursu