Kotwiczenie i procedury

Czas trwania: 1 dzień
Cena: 260 Euro

Szkolenie specjalistyczne profilowane w zależności od wymagań Armatorów. Szkolenie zawiera wykłady oraz ćwiczenia na symulatorze mostka nawigacyjnego. Kotwiczenie w różnych warunkach pogodowych, wykorzystanie jednej lub dwóch kotwic, kotwicowiska głębokowodne.

Kurs trwa 1 dzień. Ilość uczestników 2-4 osoby na jednym mostku nawigacyjnym.

Po ukończeniu wydawany jest odpowiedni certyfikat.

PRZYPOMINAMY, ŻE NA 21 DNI PRZED TERMINEM EGZAMINU NALEŻY ZŁOŻYĆ DOKUMENTY DO CMKE

W związku ze zmianą przepisów od 1 stycznia 2020 r. chęć wystawienia faktury na firmę należy sygnalizować przed dokonaniem płatności.

Uwaga: nie będzie możliwości zmiany płatnika!