Basic Training for Ships Operating in Polar Waters

Czas trwania: 5 dni
Cena: 635 Euro

Szkolenie specjalistyczne w oparciu o program autorski Szkoły Morskiej w Gdyni, bazujący na Kursie Modelowym IMO 7.11.

Kurs trwa 5 dni. Zawiera szkolenia teoretyczne i na symulatorze mostka nawigacyjnego. Ilość uczestników 2-12 osób.

Certyfikat ukończenia wydawany jest przez Urząd Morski.

PRZYPOMINAMY, ŻE NA 21 DNI PRZED TERMINEM EGZAMINU NALEŻY ZŁOŻYĆ DOKUMENTY DO CMKE

W związku ze zmianą przepisów od 1 stycznia 2020 r. chęć wystawienia faktury na firmę należy sygnalizować przed dokonaniem płatności.

Uwaga: nie będzie możliwości zmiany płatnika!