Zachęcamy do zapisania się na rozmowę wstępną do naszej Szkoły!

 

Gwarantujemy kompleksowe przygotowanie do zawodu nawigatora oraz mechanika. Nasi absolwenci podejmują prestiżową oraz dobrze płatną pracę u największych armatorów, już w czasie nauki w Szkole - organizujemy spotkania z potencjalnymi armatorami, którzy wybierają sobie kadetów.


Rozmowy wstępne (mające na celu pokazaniem kandydatom Szkoły, dające możliwość zadawania pytań) do Szkoły Morskiej w Gdyni w 2020 roku odbędą się w następujących terminach:

 

  • 5 czerwca
  • 26 czerwca
  • 10 lipca
  • 24 lipca
  • 7 sierpnia
  • 28 sierpnia


Więcej informacji o rekrutacji oraz samej nauce w Szkole Morskiej znajduje się na naszej stronie, w całości poświęconej tej tematyce: http://rekrutacja.morska.edu.pl/ 

 

Warto podjąć naukę w naszej Szkole oraz dbać dobre o wyniki, ponieważ umożliwiamy zdobycie stypendium dla najlepszych słuchaczy na roku.
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce...