Drodzy Pańśtwo, z przyjemnością informujemy o wznowieniu prowadzenia części praktycznych naszych kursów.

Jak przebiegać będzie realizacja?

Część teoretyczna wykonywana jest online, następnie część praktyczn awykonywana jest w naszym ośrodku szkoleniowym, z zachowaniem wszelkich wymogów zapewniających bezpieczeństwo zarówno prowadzącym jak i kursantom. Wymagane jest, aby kursant zaopatrzył się w maseczkę oraz rękawiczki. Szkoła zapewni odpowiednie warunki w postaci dezynfekcji oraz podziału grup na odpowiednio małe liczebnie.

Wszelkie pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować pod wymienione adresy: