exclusion

Opłata za naukę w Szkole Morskiej 

Koszt zależy od wybranego kierunku

Kierunek oficer nawigator

9000 euro

Szczegóły finansowania

Kierunek oficer mechanik

8450 euro

Szczegóły finansowania

Co obejmuje cena szkoły?

  • trzy semestry nauki teoretycznej
  • kursy niezbędne do podjęcia pracy oraz otrzymania dyplomu oficera o przybliżonej wartości 11 500 PLN (w tym dodatkowe kursy eksploatacji zbiornikowców oraz spawania dla mechaników)
  • materiały dydaktyczne
  • zwiększoną liczbę godzin języka angielskiego
  • warsztaty przygotowujące do rekrutacji na praktyki
  • ubezpieczenie NNW
  • egzamin praktyczny

Nasi uczniowie mogą także korzystać z dostępu do biblioteki oraz bezpłatnego parkingu. Zapewniamy także miłą i pomocną w każdej sytuacji obsługę :)

Zniżki – jak można z nich skorzystać?

Nasi uczniowie mogą skorzystać z dwóch rodzajów zniżek. I co ważne – można je łączyć i w sumie zapłacić aż 10% mniej za naukę.

Zniżka 5% za regularne wpłaty

+

Zniżka 5% za średnią powyżej 4,5

Jakie są koszty rezygnacji?

Rezygnacja w trakcie I roku

czesne za liczbę miesięcy spędzonych w szkole opłata za kursy 1350 PLN;

Rezygnacja w trakcie II roku

czesne za 1 rok + rozliczenie praktyk (przy braku praktyk opłata za kursy)

FAQ

Po otrzymaniu dokumentów Sekretariat Szkoły skontaktuje się z Panem/Panią w celu umówienia rozmowy online. Rozmowa odbędzie się poprzez platformę Click Meeting, do której otrzyma Pan/Pani link i instrukcję oraz możliwość umówienia dogodnego terminu na oprowadzanie po naszej placówce.

Nie jest wymagane. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do stanu swojego zdrowia sprawdź przeciwwskazania do pracy na morzu tutaj, bądź odwiedź lekarza uprawnionego do wystawiania świadectw morskich. Nasi Słuchacze wyrabiają świadectwo zdrowia do książeczki żeglarskiej pomiędzy pierwszym a drugim semestrem.

Nie! Z nami czeka Cię dużo krótsza droga do wyznaczonego celu i prestiżowego zawodu. Nie musisz kończyć studiów wyższych, nie musisz mieć nawet zdanej matury. Wystarczy ukończona szkoła średnia, a z naszą pomocą w zaledwie dwa i pół roku zostaniesz Oficerem Marynarki Handlowej. Na drodze do wymarzonego zawodu stoi tylko egzamin przed Centralną Komisją Egzaminacyjną CMKE, do którego Cię dobrze przygotujemy.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco
z aktualnościami!