exclusion

Rekrutacja 2024: start 8 kwietnia

22.03.2024

Już 8 kwietnia 2024 rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2024/2025 - dołącz do Szkoły Morskiej w Gdyni i realizuj marzenia o karierze na morzu!

Oferujemy kształcenie na dwóch kierunkach:

• Oficer Mechanik - dla tych, którzy kochają technologię i chcą stać się ekspertami w utrzymaniu sprawności silników oraz mechanizmów na morzu.
  • Oficer Nawigator - dla tych, którzy pragną kierować statkiem przez bezkresne wody oceanów, dbając o bezpieczną żeglugę i celność nawigacji.

Dlaczego warto wybrać naszą Szkołę?

• doświadczeni instruktorzy: nasza kadra instruktorska to profesjonaliści z bogatym doświadczeniem morskim, którzy przekazują wiedzę z pasją i zaangażowaniem.
  • praktyczne szkolenia: dzięki symulatorom morskim oraz praktykom na statkach, zdobędziesz praktyczne umiejętności niezbędne do pracy na morzu.
  • globalne perspektywy: po ukończeniu szkoły otwierają się przed Tobą drzwi do pracy na statkach na całym świecie, dzięki czemu możesz zrealizować swoje marzenia o podróżowaniu i pracy na morzu.
  • wysokie zarobki: praca na morzu to nie tylko pasja, ale także świetnie płatne stanowiska, które zapewniają stabilne i komfortowe życie.

Dołącz do naszej Szkoły Morskiej i zacznij budować swoją karierę w fascynującej branży morskiej.

Rozpoczynam morską przygodę.