exclusion

Zostań oficerem marynarki handlowej w 2,5 roku!

09.01.2024

Nauka w Szkole Morskiej w Gdyni to intensywny proces, który przygotowuje przyszłych marynarzy do pracy na morzu. Uczniowie zdobywają kompleksową wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności związane z różnymi aspektami morskiej działalności, takimi jak nawigacja, mechanika, elektrotechnika, zarządzanie statkiem oraz bezpieczeństwo morskie.

Podczas nauki w Szkole Morskiej uczniowie - wzależności od wybranej specjalizacji - uczą się obsługi sprzętu nawigacyjnego, obługi maszyn, prowadzenia statku, udzielania pierwszej pomocy czy zasad bezpieczeństwa na morzu. Ponadto, już od III semestru, mają okazję odbyć praktyki na różnego rodzaju jednostkach morskich, co pozwala im zdobyć cenne doświadczenie praktyczne.

Perspektywy pracy po ukończeniu szkoły morskiej są obiecujące. Absolwenci posiadający odpowiednie kwalifikacje mogą znaleźć zatrudnienie na różnych typach statków, włączając w to tankowce, kontenerowce, statki pasażerskie czy jednostki offshore.

Praca w zawodzie marynarza może być bardzo satysfakcjonująca i dynamiczna. Zapewnia możliwość podróży po całym świecie, poznawania różnych kultur oraz zdobywania nowych doświadczeń. Ponadto, zawód marynarza często oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz szereg dodatkowych korzyści, takich jak dodatki za pracę w warunkach specjalnych czy możliwość awansu zawodowego.

Nauka w Szkole Morskiej w Gdyni otwiera drzwi do fascynującej kariery w morskim środowisku, dając absolwentom możliwość pracy na morzu i realizowania się zawodowo w dynamicznym i wymagającym zawodzie marynarza.

Już niedługo rusza rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 - stay tuned!

Grafika wygenerowana przez AI, w nawiązaniu do trendu z okazji 100. rocznicy powstania wytwórni Disney.